تبلیغات
روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو - درخشش تیم والیبال روستای رند در سری مسابقات جام روستایی شهرستان ماکو

روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو

درخشش تیم والیبال روستای رند در سری مسابقات جام روستایی شهرستان ماکوتیم والیبال روستای رند که در گروه ب مسابقات جام روستایی قرار دارد در بازی اول خود با غلبه بر تیم قره خاچ در سه ست متوالی توانست اولین امتیاز خود را در این مسابقات از آن خود  کند. اما در بازی دوم تیم روستای رند در مقابل تیم قدرتمند باغچه جوق قرار گرفتند که در ست اول با اختلاف امتیاز موفق به پیروزی شدند. اما در ست های بعدی با اشتباه های فاحش و معنی دار داور مسابقه و اعتراض بازیکنان و سرپرست تیم بازی را به حریف واگزار کردند.
در بازی سوم نیز تیم روستای رند با برتری تمام بر تیم روستای بارون غلبه کردند و بعد از تیم باغچه جوق در رده دوم گروه خود قرار گرفتند.
تیم روستای رند روز 23 اسفند باتیم قزل داغ و 24 اسفند هم با تیم هندوار مسابقه خواهند داد.
لازم به ذکر است تیم والیبال روستای رند با تکیه بر بازیکنان بومی و جوان خود نتایخ قابل قبولی را کسب کرده است.
حامد صلصالی سرپرست تیم رند نیز اعلام کرده بازیکنان با پیروزی بر تیم بارون روحیه خوبی دارند و اتفاقات بازی باغچه جوق را فراموش کرده و فقط به بازیهای پیش روفکر می کنند و انشاالله با غلبه بر تیم قزل داغ و هندوار از گروه خود سعود خواهیم کرد.

اسامی بازیکنان تیم روستای رند : هادی حبیبی - علی رضا نژاد - فرزاد بزرگی - آرش حسین پور - سیاوش حسین پور - میلاد محرم نژاد - رمضان حبیبی - اصغر محمودی

سرمربی تیم : علی رضا نژاد
سرپرست تیم : حامد صلصالینوشته شده توسط روستای رند در پنجشنبه 21 اسفند 1393 ساعت 09:33 ب.ظ | لینک ثابت نظرات |

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکومحفوظ می باشد.
طراحی شده توسط یاس تم و ترجمه شده توسط تک بیست و وبلاگ تولز