تبلیغات
روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو - روستای رند به عنوان روستای هدف گردشگری منطقه آزاد ماکو انتخاب شد :

روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو

روستای رند به عنوان روستای هدف گردشگری منطقه آزاد ماکو انتخاب شد :

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو از روستای رند شهرستان ماکو بازدید کرد.

به گزارش سایت سازمان منطقه آزاد ماکو، «جواد اسماعیل زاده» به همراه «علی بیننده» مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از کارشناسان این سازمان با حضور در روستای رند، از قابلیت های این روستا از جمله کارگاه صنایع دستی و سو دره سی  بازدید کرد و با اعضای شورا، دهیاری و اهالی روستا به گفت وگوی صمیمی نشست.

وی در ادامه از انتخاب  رند به عنوان روستای هدف گردشگری منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: امیدواریم با ظرفیت هایی که در حوزه گردشگری این روستا نهفته است، بتوانیم در آینده شاهد گسیل شدن گردشگران داخلی و خارجی به رند باشیم.

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو، انتخاب این روستا برای طرح کاشانه مهمان، بازسازی و احیا آسیاب قدیمی و آثار تاریخی آن، فعال تر کردن کارگاه های صنایع دستی و راه اندازی موزه روستایی در کنار ساماندهی و استفاده بهینه از پتانسیل ها و جاذبه های دره رند با مشارکت اهالی روستا را از رئوس برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو برای جذب گردشگر به رند برشمرد.

در این بازدید، رئیس شورای روستای رند نیز از عزم اهالی این روستا برای همراهی و همکاری اهالی رند برای تحقق یافتن برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد و ابراز کرد: اهالی این روستا تصمیم گرفته اند هر کمکی که می تواند در جذب گردشگر به این روستا موثر باشد، انجام دهند.

 

منبع خبر:  http://www.makufz.org/  (سایت منطقه آزاد ماکو)نوشته شده توسط روستای رند در پنجشنبه 8 خرداد 1393 ساعت 10:24 ب.ظ | لینک ثابت نظرات |

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکومحفوظ می باشد.
طراحی شده توسط یاس تم و ترجمه شده توسط تک بیست و وبلاگ تولز