تبلیغات
روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو - بازدید مسئولین منطقه آزاد ماکو از جاذبه های گردشگری روستای رند :

روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو

بازدید مسئولین منطقه آزاد ماکو از جاذبه های گردشگری روستای رند :

مسئولین منطقه آزاد ماکو با حضور در روستای رند از جاذبه های گردشگری روستای رند دیدن کردند.دکتر اسماعیل زاده ، دکتر کارگر و دکتر بیننده از جمله مسئولینی بودند که از روستای رند دیدن کردند. در این دیدار جناب دکتر اسماعیل زاده روستای رند را یکی از روستاهای زیبا و دیدنی منطقه دانست و این روستا را یکی از قطب های گردشگری آذربایجان معرفی کرد. ایشان برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و مسابقات را در روستای رند از جمله برنامه های منطقه آزاد در رند برشمرد.

مهندس بیننده ساخت باغ پرندگان و مرمت و راه اندازی آسیاب قدیمی روستای رند و احداث خیابانی به نام خیابان قدم را برای پیاده روی گردشگران و ساخت کاشانه مهمان هایی به صورت سنتی در روستای رند را از جمله برنامه های منطقه آزاد ماکو دانست. ایشان همچنین بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان و سفیر ترکیه و جمهوری آذربایجان در ایران از روستای رند در اینده ای نزدیک خبر داد.

دکتر کارگر هم یکی دیگر از مسئولینی بود که در این مراسم حضور داشت و روستای رند را یکی از تاریخی ترین روستاهای منطقه دانست و از کاوش های باستان شناسی در این روستا در آینده ای نزدیک خبر داد و همچنین بازسازی بازار قدیمی روستای رند از اولویت های منطقه آزاد ماکو می باشد.

نشست صمیمی مسئولین منطقه آزاد با اهالی روستای رند :

منطقه آزاد ماکو

بازدید دکتر بیننده و دکتر کارگر از کارگاه معرق کاری روستای رند :

 

بقیه عکس ها در ادامه مطلب :

 نوشته شده توسط روستای رند در دوشنبه 5 خرداد 1393 ساعت 07:59 ب.ظ | لینک ثابت نظرات |

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکومحفوظ می باشد.
طراحی شده توسط یاس تم و ترجمه شده توسط تک بیست و وبلاگ تولز