تبلیغات
روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو - حضور فرماندار و بخشدار و مسئولین ادارجات ماکو در روستای رند

روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکو

حضور فرماندار و بخشدار و مسئولین ادارجات ماکو در روستای رند

فرماندار محترم و زحمت کش ، بخشدار و مسئولین ادارجات شهرستان ماکو دیروز ساعت 5 بعد از ظهر با حضور در مقبره الشهدای روستای رند و با نثار فاتحه از مقام والای آنان تجلیل کردند.

بازدید مسئولین از روستای رند

در این مراسم که از ساعت 5 بعد از ظهر دیروز آغاز شد ، حجت الاسلام والمسلمین شیخ غلام حسین صادقی(امام جماعت مسجد جامع روستای رند) روستای رند را روستای شهیدان و روستای سادات معرفی کرد و 11 شهید روستای رند را نمونه ای از ایثارگری مردم روستا دانس. ایشان مرحوم میر حیدر موسوی امام جمعه فقید ماکو را که در قبرستان روستای رند دفن شده است را از افتخارات این روستا و شهرستان دانست.

بعد قرائت فاتحه به شهدای بزرگوار روستای رند از باشگاه ورزشی روستای رند نیز بازدید بعمل آمد. فرماندار محترم شهرستان ماکو ، فعالیت های انجام شده در این روستا را بسیار چشمگیر دانست و قول مساعدت برای ورزشکارای روستای رند را داد.

باشگاه ورزشی روستای رند

در ادامه بازدید ها از روند احداث کانال سیل روستای رند نیز بازدید بعمل آمد و مسئولین شهرستان در جریان ساخت کانالی به طول 500 متر جهت جلوگیری از آسیبهای سیل احداث شده ، قرار گرفتند.

بازدید مسئولین از روستای رند

در ادامه  این مراسم از بازار قدیمی روستای رند نیز بازدید بعمل آمد و مسئولین شهرستان با نقشه ای که جهت بازسازی ای بازار قدیمی و آسیابی که در آن قرار دارد ، قرار گرفتند و قول هرگونه همکاری را دادند. بعد از آن مسئولین زحمت کش شهرستان ماکو با خانواده شهدا و همچنین ریش سفیدان روستا دیدارهاییی را داشتند.  نمازمغرب و عشا را هم به امامت حجت الاسلام والمسلیم حاج آقا صادقی در مسجد روستای رند به صورت جماعت اقامه شد. مسئولین شهرستان شام را نیز میهمان یکی از اهالی روستای رند بنام شیخ اسماعیل ساری اوجاقی بودند. بعد از صرف شام فرماندار محبوب و بخشدار عزیز و دیگر مسئولین ادارجات شهرستان ماکو در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان شرکت کردند.

 

بعد از مراسم عزاداری که در مسجد جامع روستا برگزار شد ، رئیس شورای اسلامی روستای رند طی سخنانی از فرماندار و بخشدار و دیگر مسئولین ادارجات شهرستان تقدیر و تشکر کرد و درخواست های اهالی را مطرح و از مسئولین محترم درخواست مساعدت کرد. بعد از موسی رندی جناب یوسف جعفری دهیار زحمت کش روستای رند طی سخنانی مسئولین را از مشکلات بی کاری و نبود آب برای نهر گون آی خبردار کرد و در خواست مساعدت از ریاست محترم جهاد کشاورزی را کرد.

بعد از دهیار روستای رند فرماندار شهرستان ماکو طی سخنانی از استقبال پرشور و گرم مردم روستای رند تشکر کرد و خود را خادم مردم منطقه دانست. ایشان روستای رند را روستای بزرگان دانست و از اهالی روستا و همچنین روحانی روستا (جناب صادقی) به خاطر استقبال پرشور و گرم تقدیر و تشکر کرد و همچنین تمام تصمیمات گرفته شده در این مراسم را قابل اجرا دانست و از مسئولین ادارجات درخواست کرد تمام  درخواست های ارائه شده از طرف اهالی را تایید کنند و تمام همکاری های خود را با اهالی روستا انجام دهند.

این مراسم تا ساعت 12 شب ادامه داشت.

پی نوشت : ما نیز به نوبت خود از فرماندار عزیز و زحمت کش  ، بخشدار محترم و دیگر مسئولین  عزیز ادارجات که در این مراسم فرماندار عزیز را همراهی می کردند کمال تشکر و قدردانی را داریم. و از خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی موفقیت در تمام کارها را داریم.

 

برای دیدن عکس های این مراسم بر روی ادامه مطلب کلیک کنید :

بازدید مسئولین شهرستان ماکو از روستای رند . . .

 

 نوشته شده توسط روستای رند در دوشنبه 20 آبان 1392 ساعت 12:48 ق.ظ | لینک ثابت نظرات |

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ روستای رند ، روستای نمونه گردشگری منطقه آزاد ماکومحفوظ می باشد.
طراحی شده توسط یاس تم و ترجمه شده توسط تک بیست و وبلاگ تولز